ثبت نام در کارگروه های تخصصی محله مدیریت

شرایط عضویت در کارگروهها:

  • داشتن صلاحیت های عمومی و رفتار اجتماعی مناسب در محله
  • داشتن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط با موضوع فعالیت هر کارگروه
  • سکونت در محله حداقل به مدت 6 ماه
  • دارا بودن دانش یا مهارت در حوزه مرتبط و یا حداقل 2 سال تجربه مستقیم با موضوع فعالیت هر کارگروه

برای ثبت نام در کارگروه های تخصصی محله مدیریت شما می توانید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، شغل، نوع مدرک تحصیلی و یکی از کارگروه های تخصصی (آموزش و اجتماعی،ورزش و اوقات فراغت، سلامت و محیط زیست،مدیریت بحران و ایمنی، خدمات و رفاهی، فرهنگی و هنری) را انتخاب نموده  و در قسمت نظرات برای ما ارسال نماید.

روابط عمومی مدیریت محله مدیریت

محله مدیریت ; ۱:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/۳٠

جشنواره شمسه در محله ما

ثبت نام جشنواره شمسه در محله مدیریت آغاز گردید

 پس از تبلیغات وسیع در مراکز آموزشی محله و اماکن عمومی جهت آشنایی مردم با جشنواره شمسه از علاقمندان ثبت نام به عمل خواهد آمد. در جلسه ای که مدیر محله مدیریت با کارگروه های تخصصی داشت ، تمرکز بر روی این جشنواره را در اولویت تمامی کارهای فرهنگی و هنری محله اعلام نمودند . 

محله مدیریت ; ٩:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢٧

هماهنگی محله با حسینیه ثارالله برای انجام مناسبت ها

 جلسه ای در تاریخ 26/7/90  بعد از نماز مغرب و عشا مهندس حسینی(مدیر محله) با حاج آقا نوری سلطان (روحانی حسینیه ثارالله) در حسینیه ثارالله برگزار کردند.

که در این جلسه حاج آقا نوری سلطان در مورد مناسبت های پیش رو برنامه هایی را ارایه نمودند که پس از برنامه ریزی شدن آنها حسینیه ثارالله با همکاری مدیریت محله برنامه ها را اجرایی خواهند نمود.

در ادامه جلسه مهندس حسینی طرح شمسه را توضیح کلی داده و مورد توجه حاج آقا قرار گرفته و هماهنگی هایی  را جهت ثبت نام جشنواره شمسه را انجام دادند.

روابط عمومی مدیریت محله مدیریت 

محله مدیریت ; ۸:٥٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢٦

افتتاح وبلاگ محله مدیریت

در تاریخ 25/7/90  حاج آقا عرب جوادی (شهردار ناحیه 1 منطقه 2) وبلاگ مدیریت محله مدیریت(4) را به طور رسمی افتتاح نمودند. 

 

محله مدیریت ; ۱:٠۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢٥

تحقق عدالت و پیشرفت در گرو تقسیم کار ملی و محلی است

دکتر قالیباف:

تا روزی که در مسئولیت و خدمتگزاری هستم با همه وجود بر این باورم و وظیفه دینی خود می دانم که مدیریت محلات را در سطح شهر به بهترین شکل ممکن گسترش داده و نهادینه کنم

محله مدیریت ; ٥:٠٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢۱

توسعه شبکه‌های اجتماعی سرلوحه کار است

دکتر ایازی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، از لزوم طراحی سیستم‌های مجازی در توسعه فرهنگی شهر و کشور خبر داد.

محله مدیریت ; ٤:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢۱

کارگروههای تخصصی مردمی

کارگروههای تخصصی/مردمی:

افراد دارای صلاحیت متخصص و دارای تجربه ساکن محله می باشند که بطور افتخاری و داوطلبانه و به منظور تحقق مشارکت ساکنین محله در حوزه های مختلف و در چارچوب وظایف تعیین شده علاقمندی خود را به همکاری با هئیت امنا و مدیریت محله اعلام نموده اند.

 

محله مدیریت ; ٤:٠٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢۱

جشنواره شمسه

شمسه چیست؟
همواره یکی از پایدارترین روش های جلب مشارکت آگاهانه شهروندان به حوزه مسائل مدیریت شهری و فعال سازی آن ها در این عرصه برای تلاشی نوین به منظور ایفای نقش در قالب یک فرد مسئول که برای ارتقاء کیفیت مادی و معنوی زندگی خود و دیگران اهمیت قایل است، فراهم سازی رویدادهای فرهنگی و هنری اصیل است که هر فرد آزادانه بتواند برای باز تولید فرهنگی و هنری خود، محیط زندگی، تاریخ، داشته ها و نداشته هایش خاصه در مقیاس محیط ملموس محله، در قالب انواع و سایر امکانات و رشته های فرهنگی و هنری اقدام نماید. مجموعه جشنواره های «شمسه » چنین امکان گسترده ای را برای نخستین بار برای همه شهروندان تهرانی فراهم می آورد.

محله مدیریت ; ۳:۳۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢۱

مدیریت محله چیست؟

در تهران در سالهای اخیر با اهتمام مدیریت شهری و همکاری و تعامل سایر نهادها و سازمانهای ذیربط،  در قالب تشکیل و حمایت از فعالیت های ((شورایاری های محلات)) اقدامات بسیاری خوبی در زمینه استفاده از ظرفیت مشارکت و همکاری شهروندان وتوجه به اولویت ها و نیازهای محلی صورت گرفته است. و فعالیت های دیگری نیز در این جهت به منظور اجرایی کردن رویکردی ((محله محوری)) در حال انجام است.

محله مدیریت ; ۳:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٧/٢۱